מעצבת פנים מחיפה באהבה

שמי אירנה אלבז ואני מעצבת פנים מחיפה. בתיק העבודות שלי כמה עשרות פרוייקטים של עיצוב ושיפוץ בארץ, וגם בחו"ל.
ניתן כאן לצפות באתר הרשמי שלי

יום שישי, 8 ביוני 2012

מבחן המעצבת - מה בחנויות

כרגיל פעם ב..אני אוספת מידע על המוצרים וחנויות שאני מבקרת עם לקוחות.
שבוע אחרון היה שבוע קניות מאוד אינטנסיבי - הצלחתי להגיע לכמה תובנות בנוגע למוצרים רבים.

חיפויים וריצופים: ברשת חנויות "חרש" כרגע יש מבצע של מטר שני של ריצוף - מתנה. היינו שם. לא סגנו עסקה. אבל אני אסביר מהתחלה מה קרה. בחנות היה מבחר מאוד יפה של ריצופי גרניט פורצלן של 60X60, וגם 80X80 וכולם משתתפים במבצע, שזה נחמד מאוד. אז נגיד שאריח שהמחיר שלו הוא 280 שקל למ"ר אפשר לקבל בזכות המבצע הזה ב-140 ש"ח למ"ר. אבל, העניין הוא שהיינו שם כבר אחרי שעשינו שיעורי בית ב"נגב" וב"טופולסקי". וכך גילינו, שאריח באותה רמה בחנות אחרת אפשר לקבל בהצעת מחיר מסודרת ובלי שום "מבצע" באותו מחיר - 140 שקל. אז איפה הייתם קונים? איפה שהמבחר יותר גדול, כמובן. איפה שיש יותר גווני אריחים לבחור. פשוט מאוד.
הפעם יש לי עם טעם מאוד משובח שמיי מתחברת לאריחים של חברות כגון Versace וכדומה. מצאתי עבורה אריחי חיפוי מאוד יפים של Valentino , קלאסים ויוקרתיים, כמון שהיא אוהבת


האריח הזה באיכות מעולה ומאוד מתאים לדירות יוקרה. אצלנו זה ילך לשירותי אורחים מעוצבים.
לאותו אריח היו גם בני דודים בגווני פיג'מה :) אבל זה כבר לא זה, אחרי שרואים את השחור .עוד "פיג'מה" אחתבחנות "חרש" ראיתי מונובלוק מעניין - אולי חלקכם כבר מכירים כזה, אבל רוב האנשים עדיין לא יודעים שיש חיה כזאת :


מיכל הדחה מזכוכית


נראה שונה, מעניין ויכול להשתלב יפה מאוד בקיר זכוכית אחורי עם קצת תאורה מעניינת בפנים .

פרזולים: מידי פעם אני הולכת לראות מה חדש בחנות "הרמוניה לבית" - זאת רשת יחסית זולה לכלי בית. הפעם חיכתה לי שם הפתעה מעניינת - מראה מאוד יפה שמבצעיתרונות: מראה עם מסגרת זהה ב-KARE עלתה לנו פעם 1500 שקל. חסרונות: היא באיכות די ירודה, מאוד כבדה לעומת המראה האיכותית של KARE והזכוכית שלה לא מספיק מבריקה בעיני . בכל זאת, למחיר זול יש משמעות, ככה זה בחיים.
אבל בסך הכל עם תלייה נכונה וחזקה במקום הנכון זה יכול להיות אחלה תכשיט לקיר במחיר שפוי.

כשחיפשנו פרזול לבית נכנסו לחנות ... "מגה בול" :) שם מצאנו משהו נחמד מאוד במחיר מצחיקדמוי אבן, איכות מעולה, פרזול דומה מוכרים בחנויות יוקרה למוצרי אמבט ב150 שקל. ב"מגה בול" עלה לנו 60!כן, גם דברים כאלה מעצבי פנים צריכים להביא ללקוחות, מה חשבתם :)

בחנות רהיטי "גראנד" בצ'ק פוסט צאתי שוב פעם דברים חדשים ויפים. למשל מראה כזאת :שהיא היתה יחסית במחיר זול לעומת המראות שמוכרים ברשתות הגדולות . גם ראיתי שם מזנון וספה שהזמנתי ללקוח חדש :
בדרך כלל ספות מהדגם הזה מייצרים מעור, כשכל הרעיון הוא שהתפרים הפוכים ונראים בחוץ. כאן זה מגיע בגרסה של בד, לאוהבי החיות


עם מילוי של שכבת נוצות לישיבה מפנקתומזנון פורניר משולב עץ מלא.


הפלטה העליונה מגיע בעץ מלא , כמו שניתן לראות בתמונה הבאה:לטעמי, החסרון היחיד במזנון הזה - הידיות. אני חושבת שהיה יותר יפה לעשות אותו שטוח ללא ידיות.

ביקרנו השבוע גם בחנות נחמדה מאוד שמוכרת ריהוט יפה, והגימורים שלו באמת היו יפים. החנות שמה Nicoletti בצ'ק פוסט, אבל מלבד הספות של Nicoletti שאת דעתי עליהן אני לא רוצה לומר כאן, יש שם ריהוט תוצרת עצמית שנראה ממש טוב.


מה שיפה בשולחן הזה למשל - זה סוג של צביעה. מצד אחד מדובר בשלייפלק, אך מצד שני עדיין אפשר להרגיש ולראות את הטקסטורה של העץ. מתקבל מראה יותר "יקר" ופחות "סינטטי" שבדרך כלל השלייפלק עלול לשדר.אחרון וחביב :

חברת מקלחונים מפורסמת MITRANI התחילה לייצר זכוכית לחיפוי שמעל השיש למטבח. עד עכשיו הייתם צריכים ללכת לזגג טוב שיודע לעשות את העבודה כמו שצריך. כעת MITRANI גם נכנסו לתמונה, עם כל היתרונות של חברה ידועה וגימור טוב ואחריות בעבודה.


ואחרי שבוע קשה וסוער הרשמתי לעצמי הפסקה קטנה - בין הפגישות גנבתי 10 דקות והלכתי לראות את הים הכחול והיפה שלנושיהיה לכולנו שבת שלום 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה