מעצבת פנים מחיפה באהבה

שמי אירנה אלבז ואני מעצבת פנים מחיפה. בתיק העבודות שלי כמה עשרות פרוייקטים של עיצוב ושיפוץ בארץ, וגם בחו"ל.
ניתן כאן לצפות באתר הרשמי שלי

יום שני, 22 באוגוסט 2016

עבודות נגרות וריהוט מעוצב שתוכנן על ידי

חלק מעבודתם של מעצבי פנים היא עבודת תכנון פרטי נגרות וריהוט. זה החלק האהוב אלי ביותר, כי בחלק הזה כאשר יש נגר טוב בסביבה ניתן ליצור משהו ייחודי שלא נמצא בחנויות ויהיה שייך רק ללקוח שלי.

אשמח לשתף את הקוראים בחלק מאוד קטן של עבודות נגרות שאני תכננתי, והנגרים הנפלאים שאני עובדת איתם יצרו עבור מכונת כביסה עיצבתי ארון עם "כוכבים" והתאמתי אותו לצבעי דקור בחדר רחצה זה. 
על הביצוע אחראי חיים שטרית הנגר 


צילום - אולגה סולן 

פינת אוכל הזאת תוכננה לפי דרישת הלקוח עם בחירת סוג עץ , צבע עץ, צורת רגל, גודל . כיסאות גם עברו שינוי - צבע שהותאם לשולחן , הריפוד שנבחר מהקטלוג של "ארוטקס"
על הביצוע  אחראים נגריית "אפריל" 

צילום - אנסטסיה הירש 


ארון לשני כיורים שתוכנן לבית פרטי, עבור אישה מקסימה אחת, התכנון כולל גם יצירת פרט מיוחד של רגל אצל חרט, בחירת גוונים של צבע מתוך מגוון עצום של גוונים והתאמה לגודל הכיורים . על הביצוע אחראים נגריית AREZZO 
צילום - שרון דוידוביץ יצחקי 


עבור אותה לקוחה תוכנן גם חדר ארונות פרטי הכולל את השילוב של רגל חרוטה בשידה, והתאמה של המבנה למידות החלל . על הביצוע אחראית נגריית AREZZO 
צילום - שרון דוידוביץ יצחקי 


מערכת מזנון המשלבת מסך טלוויזיה על הקיר שניתן להסתיר על ידי לוחות עץ אלון קטנים שמתחברים כמו פאזל ללוח עץ אחד גדול שרץ על המסילה לאורך כל המזנון. עבודה מאוד לא קלה ומסובכת , על הביצוע אחראים נגריית AREZZO 

צילומים - אולגה סולן מזנון זה נמצא בפנטהאוז יוקרתי בנתניה תוכנן בסגנון נקי מינימליסטי והותאם לסגנון הבית כולו, אורך שלו כמעט 4 מטר וכל הכבוד לנגריית AREZZO שלקח להם כמעט חצי יום רק לעלות אותו למעלה לפנטהאוז. 

צילומים - אולגה סולן 


מטבח זה הוא פרי תכנוני , המטבח הותאם לחלל הבית, תוך כדי הקפדה על שמירת הסימטריה בחלונות. המטבח המיוחד הוזמן אצל הנגר האני אבו קרשין 

שימו לב לפרט הסתרת פס תאורת לדים בויטרינה - אצל כל נגר טוב לומדים משהו יפה:

צילומים - אנסטסיה הירש 


מזנון זה עוצב על ידי עבור משפחה בחיפה, זה הותאם לשני עמודי גבס שמסתירים רמקולים, והמדפים עוטפים את העמוד. נגריית AREZZO ביצעו את העבודה. 

צילום - אולגה סולן 


עוד שתי שידות עם רגל חרוטה שעוצבה במיוחד לשידות שלי, בבית הלקוחות בנהריה. נגריית AREZZO מבצעים את השידות האלה שבתמונה , לפי הסקיצה שלי. 


צילום - אולגה סולן 
בבית זה כל עבודות הנגרות בוצעו על ידי תומר הראל, והתכנון הוא שלי. 
פינת עבודה שעיצבתי לשני אנשים. 


ארון כיור רחצה מפורניר אלוןגם את המטבח תכננתי ותומר עשה, לפי הצבעים והמידות שביקשתי

השידה המפורסמת עם הרגל החרוטה. מרוב שהשידה הזאת אהובה קיבלתי בקשה לייבוא אותה גם לאיטליה לבית שבונה עכשיו ידידה לעצמה באגם מג'ורה שבצפון איטליה. יהיה מרגש אם שידה ישראלית תגיע לשם ! 

צילומי בית זה  - אולגה סולן 


ומה עוד מתבשל ? בקרוב נצלם ונפרסם שני בתים שכל העבודות הנגרות, כולל מטבח, היו בתכנון שלי, ועל הביצוע היה אחראי חיים שטרית הנגר . עבודת נגרות גדולה מאוד ומורכבת שרק נגרים טובים ומקצועים כמו חיים יכולים לעמוד בה. טעימה קטנה: ליותר עבודות ניתן לבקר באתר שלי :www.irena.co.ilאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה